Прикарпатські рокери дадуть концерт у Хмельницькому15 грудня у арт-пабі «High Hopes» дасть концерт рок-гурт «Фліт» з Івано-Франківська. «Їжачки» везуть до нас пісні з нового альбому «Вихід є!» та старі добре відомі хіти.Прикарпатські рокери дадуть концерт у Хмельницькому15 грудня у арт-пабі «High Hopes» дасть концерт рок-гурт «Фліт» з Івано-Франківська. «Їжачки» везуть до нас пісні з нового альбому «Вихід є!» та старі добре відомі хіти.
Початок о 20:00.

Квитки – 40 гривень, у день концерту – 50 гривень.

– Ми себе ніколи не вважали панками. Наприклад, «інтелігент-панк-рок» ми придумали самі – так «поприкалувалися». Ми граємо рок-н-рол. Ми граємо рок. Ми граємо просто музику, яка нам подобається, – каже вокаліст гурту «Фліт» Андрій Марків.

Пісня гурту «Їжачок» стала найпопулярнішою композицією колективу.

– Доки люди будуть хотіти слухати цю пісню, ми її співатимемо, – каже вокаліст. – Те, що вона найпопулярніша, вирішили люди, і досі це визнають. «Їжачок» був останнім придуманий і останнім записаний в альбом. Нікому він не здавався чимось особливим. Це була пісня «для кількості», і я не вважаю, що вона є найсильнішою. Але людям подобається. Всі кажуть, що хіт.

Окрім своїх власних пісень, гурт «Фліт» виконує кавер-версії хітів. Як правило, це рок’н’рол, який полюбляє публіка.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього