Прикордонна академія відзначила свій День народженняЗ нагоди 21-ї річниці від дня заснування Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького в клубі навчального закладу відбулися урочисті заходи.Прикордонна академія відзначила свій День народженняЗ нагоди 21-ї річниці від дня заснування Національної академії Державної прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького в клубі навчального закладу відбулися урочисті заходи.
Із святковою подією керівників, викладацько-професорський склад, курсантів, студентів та гостей свята від імені міського голови Сергія Мельника привітав його заступник Анатолій Нестерук.
Заступник міського голови подякував керівництву Академії на чолі з ректором, генерал-лейтенантом Валерієм Вікторовичем Райком, всьому професорсько-викладацькому та особовому складу за активну участь в житті міста, за співпрацю у організації численних міських заходів, за патріотичне виховання юних хмельничан, за якісну підготовку офіцерських кадрів.

Після вітальних слів заступник міського голови відзначив почесними грамотами та цінними подарунками кращих представників Національної академії прикордонної служби України.

Продовжилися урочисті заходи святковим концертом.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього