Прикордонники відзначили 23-у річницю незалежності України
22 серпня в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулись урочистості з нагоди 23-ї річниці незалежності України.Прикордонники відзначили 23-у річницю незалежності України
22 серпня в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулись урочистості з нагоди 23-ї річниці незалежності України.
Привітав прикордонників зі святом голова обласної ради Іван Гончар. Очільник області подякував їм за вірну службу на рубежах країни: \”Повірте, я знаю про те, який вклад колектив академії, в тому числі курсанти, офіцери, випускники внесли і продовжують це робити для захисту кордонів нашої країни в умовах війни\”.
В свою чергу ректор академії Валерій Райко особисто подякував голові обласної ради за допомогу у спорядженні прикордонників. Зокрема, генерал-лейтенант зазначив, що власним коштом Іван Гончар разом із Олександром Симчишином закупили бронежилети, військові кевларові каски та інше спорядження для більш як сотні прикордонників, які наступного тижня уже від’їжджають на Схід України.
Найвищу відзнаку обласної ради Іван Гончар вручив підполковнику Олександру Андрушку, начальнику оперативно-бойової прикордонної комендатури.

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту