Приміщення Хмельницької музичної школи руйнують заради зведення паркінгу
Хмельницька міська влада дала добро на будівництво чергової автостоянки.Приміщення Хмельницької музичної школи руйнують заради зведення паркінгу
Хмельницька міська влада дала добро на будівництво чергової автостоянки. Благо уже почали зводити на території дитячої музичної школи № 1, що на Проскурівській.

Землю, на якій розташована частина приміщень, належних навчальному закладу, близько року тому віддали приватнику. Донедавна останній там нічого не робив. Коли ж діти пішли на канікули, а вчителі у відпустки почав валити належні школі склади.

Про те, що будівництво парковки на території дитячого навчального закладу буде вчителі, кажуть, знали давно. Інвестор уже приходив до них, аби заручитися підтримкою. Переконують, тоді обіцяв багато.

Нюанс другий, котрий, по суті, найбільше вразив й без того спантеличених педагогів – сам старт будівництва. Кажуть, підприємець обіцяв не будувати доти, доки не зустрінеться з колективом ще раз і не покаже проект того, що замість складських приміщень бачитимуть у вінах внутрішнього двору і вчителі, і їхні вихованці.

Узрівши, що подвір’я школи уже – будівельний майданчик, педагоги покликали поліціянтів. Останні, кажуть, приїхали, подивились і все. Це при тому, що коли місця події дісталась знімальна група каналу Ексклюзив після поліції, у будівельників, котрі активно, цеглина за цеглиною, розбирали приміщення належні школі, навіть проекту не було. Більше того, чоловіки твердили, що на місце прийшли не по роботі, а в гості.

Після того, як комусь подзвонили, гості перетворились в робітників. Повідомили, документи в них наявні – зараз привезе керівник. Останній направду з’явився. За півгодини чоловік уже демонстрував необхідні дозволи та папірці – містобудівні, декларацію і, звісно, проект.

Що із запроектованого дістанеться школі забудовник щоправда не сказав. Повідомив, він – лише виконує роботу. Решта питань – до орендаря землі, себто замовника. Сконтактувати із ним ми, до речі, намагалися неодноразово. Натомість отримали відкоша. Вчителі кажуть, зважаючи на ситуацію, що склалася, починають побоюватися за долю навчального закладу. Адже обіцянка може перетворитись на цяцянку. Тим паче, коли мова – про будівництво.

Детальніше – у сюжеті каналу.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього