Однією із найганебніших сторінок новітньої історії України, безумовно, є голосування за диктаторські закони 16 січня

Припинимо спекуляції – зупинимо негідників!Припинимо спекуляції – зупинимо негідників!

Однією із найганебніших сторінок новітньої історії України, безумовно, є голосування за диктаторські закони 16 січня.
Узаконення свавілля силових структур Януковича та продажних суддів, заборона незалежних ЗМІ, масових зборів, протестів: «Більше п‘яти не їздити» (проти АвтоМайдану), «Разом не збиратися», «У шоломі не ходити» (проти Майдану) – всі ми пам‘ятаємо ці «закони».
«Пакет Януковича» тоді був проголосований, не дивлячись на спротив громадськості, критику, і навіть усвідомлення самими депутатами того, що рано чи пізно доведеться відповідати за цей злочин. А відповідати доведеться! Жоден з тих, хто підтримав введення диктатури на території України, більше ніколи не повинен дорватися до влади!
Та чи не більшою ганьбою є те, що сьогодні, у такий непростий і, без перебільшення, вирішальний для країни час, знаходяться політики, які починають спекулювати на темі диктаторських законів. Для негідників – це просто можливість розправитися з конкурентами на виборах. Рецепт простий: звинуватити опонента в голосуванні 16 січня – і довіри людей до нього більше не буде. Вони користуються з того, що списки депутатів-зрадників на сьогоднішній день так і залишилися на просторах Інтернету, і одразу викрити брехню не так просто.
Ми публікуємо списки депутатів, що голосували 16 січня за диктаторські закони. Цей список постійно знаходиться на офіційному сайті Верховної ради, і кожен бажаючий може це перевірити. Українці повинні поіменно знати своїх ворогів, тих, хто на народному горі хоче дорватися до влади!

Припинимо спекуляції – зупинимо негідників!

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього