ПриватБанк дарує піврічне безкоштовне обслуговування для хмельницьких підприємців та підприємств
На Хмельниччині бізнесмени заощадять на відкритті рахунків та банківському обслуговуванні. Лише з 16 грудня 2014 р. до 15 січня 2015 р. ПриватБанк надає новим клієнтам 6 місяців безкоштовного обслуговування.ПриватБанк дарує піврічне безкоштовне обслуговування для хмельницьких підприємців та підприємств
На Хмельниччині бізнесмени заощадять на відкритті рахунків та банківському обслуговуванні. Лише з 16 грудня 2014 р. до 15 січня 2015 р. ПриватБанк надає новим клієнтам 6 місяців безкоштовного обслуговування.
“ПриватБанк на Хмельниччині займає лідируючі позиції по кількості клієнтів серед приватних підприємців та підприємств, – говорить керівник напрямку реалізації програм клієнтам малого та середнього бізнесу Південно-Західного регіонального управління ПриватБанку Богдан Жучок. – Платежі між нашими клієнтами проводяться цілодобово без вихідних протягом цілого року – це одна із головних наших переваг”.
Окрім рахунку 24/7/365 клієнти ПриватБанку отримують доступ до унікальних послуг від Гарантованих платежів під 4% річних, карток для виплат та “Ключ до рахунку” до унікальної системи Приват24, яка легко інтегрується з “1С:Підприємство”. Корпоративні клієнти Приват24 отримують можливість користуватися послугою \”Робоче місце клієнта\” в відділеннях ПриватБанку (на сьогодні їх в Україні – понад 1 000). Практично в будь-якій частині країни є можливість оперативно перевірити стан рахунків, переказати кошти з одної корпоративної картки на іншу, підготувати і відправити платежі та багато іншого.
Нагадуємо, що з 1 січня 2015 р. платники ПДВ повинні реєструвати податкові накладні в ФСУ та обмінюватися ними з партнерами виключно в електронному вигляді. (Закон України No 1621-VII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України» від 31.07.14 р.) За допомогою Інтернет-банку «Приват24 для бізнесу» можна створювати податкові накладні, реєструвати в ЄРПН і обмінюватися ними з контрагентами.
Сьогодні більше 26 тис. підприємців та підприємств хмельниччини користуються всіма перевагами банківського обслуговування від ПриватБанку.

Прес-служба ПриватБанку в Хмельницькій області

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього