Приват Банк вперше в Україні впровадив програму лояльності для авіапасажирів, що допоможе заробляти до 5% в разі оплати авіаквитків карткою Приват Банку

ПриватБанк допоможе українцям заробляти на перельотахПриватБанк допоможе українцям заробляти на перельотах

Приват Банк вперше в Україні впровадив програму лояльності для авіапасажирів, що допоможе заробляти до 5% в разі оплати авіаквитків карткою Приват Банку. Учасником програми може стати будь-який клієнт Приват Банку, який купує авіаквитки без націнок і комісій на порталі bilet.privatbank.ua/avia, де доступні авіаперельоти в будь-яку точку України та світу від провідних авіакомпаній.

«Кожен клієнт, у якого є картка ПриватБанку, може на сайті bilet.pb.ua не тільки оплачувати авіаквитки без комісій і додаткових націнок, але й отримувати додаткову вигоду, – повідомляє керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – У разі купівлі авіаквитків на нашому порталі гарантований прибуток до 5% від вартості квитка буде надходити на бонусний рахунок».

Ці гроші можна використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки та інші торгові та сервісні підприємства України.

Унікальною умовою програми є можливість оплати авіаперельотів як з основного рахунку на картці, так і з бонусного. При цьому процедура оплати квитка бонусами на сайті bilet.pb.ua дуже проста та зводиться лише до вибору способу оплати – карткою або коштами з бонусного рахунку. Також незабаром буде доступна покупка авіаквитка в розстрочку до 6 місяців.

«Бонус Плюс» – це спільна програма лояльності ПриватБанку та магазинів, які приймають до оплати пластикові картки. У разі оплати картками ПриватБанку Ви повертаєте до 20% від вартості покупки на спеціальний рахунок «Бонус Плюс» Вашої картки. Накопичені бонуси можна витратити в будь-якій точці, що бере участь у програмі. Якщо Ви розраховуєтесь карткою ПриватБанку, то отримуєте бонус від 1 до 20% за кожну покупку в мережі «Бонус Плюс». Дізнайтеся на сайті, які бонуси чекають на Вас у 50 160 торгових точках по всій Україні. Ви можете витратити бонуси з картки в будь-якому магазині – партнері програми «Бонус Плюс».

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього