ПриватБанк на Хмельниччині працюватиме усі травневі свята
Протягом усіх травневих свят клієнти ПриватБанку, як фізичні так і юридичні особи, зможуть здійснювати фінансові операції у звичайному режимі самообслуговування 24/7, Інтернет-банк Приват24.ПриватБанк на Хмельниччині працюватиме усі травневі свята
Протягом усіх травневих свят клієнти ПриватБанку, як фізичні так і юридичні особи, зможуть здійснювати фінансові операції у звичайному режимі самообслуговування 24/7, Інтернет-банк Приват24.
У відділеннях ПриватБанку 30 квітня та 8 травня усі відділення працюватимуть за графіком, але із скороченням роботи на одну годину. 5, 6, 7 травня – звичайний режим роботи, а без вихіних будуть працювати 2 чергових відділення в м.Хмельницькому на вул. Проскурівській, 19 та в м. Кам’янець-Подільський, вул. Соборна,4. 4 та 11 травня – вихідні за графіком суботи (перенесено з 2 та 9 травня).
“Наші клієнт-менеджери у відділеннях проводять навчальні операції, щоб якомога більше подолян самостійно користувались Приват24, – повідомляє керівник напрямку роздрібних продажів Південно-Зхідного регіонального управління Олександр Блажко, – тому клієнти зможуть спокійно провести всі свої фінансові справи у повний порядок в будь-який час протягом усіх святкових днів”.
Окрім звичайних фінансових послуг в Приват24 можна спланувати свій відпочинок: здійснити бронювання готелів, купити квитки на літак, потяг, автобус або на цікаві заходи, концерти, кінопрем’єри по всій Україні.
Сьогодні більше 100 тис подолян активно користуються системою віддаленого обслуговування Приват24. У святкові дні на Хмельниччині працюватимуть 264 банкомати, 394 терміналів самообслуговування.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього