ПриватБанк на Хмельниччині визнано народним брендом 2014 року
12 грудня 2014 року Медіа-корпорація РІА підвела підсумки та нагородження переможців щорічної акції “Народний бренд”. Протягом місяця хмельничани обирали підприємства, яким довіряють найбільше, голосуючи на сайті газети “ВСІМ” за улюблену компанію. В черговий раз поспіль ПриватБанк отримав народне визнання та статус “Народний бренд – 2014” в номінації “Банк”.ПриватБанк на Хмельниччині визнано народним брендом 2014 року
12 грудня 2014 року Медіа-корпорація РІА підвела підсумки та нагородження переможців щорічної акції “Народний бренд”. Протягом місяця хмельничани обирали підприємства, яким довіряють найбільше, голосуючи на сайті газети “ВСІМ” за улюблену компанію. В черговий раз поспіль ПриватБанк отримав народне визнання та статус “Народний бренд – 2014” в номінації “Банк”.
“Нагорода, яку ми сьогодні отримали, є приємним підсумком кропіткої праці великої та потужної команди професіоналів ПриватБанку на Хмельниччині та й України в цілому, – говорить керівник прес-офісу ПриватБанку в Хмельницькій області Валерій Іванюк. – В цей непростий час ПриватБанк окрім надійної опори є справжнім патріотичним національним банком. А сьогоднішня нагорода додає наснаги, впевненості та відчуття великої відповідальності за виявлену довіру”.
Компанії Хмельниччини були представлені у 36 номінаціях. Більше 7 тисяч подолян прийняли участь у голосуванні й отримали шанс виграти один із трьох планшетів, які були розіграні на церемонії вручення нагород.
Сьогодні ПриватБанк на Хмельниччині представлений 65 відділеннями, 2241 банкоматом, 405 терміналами самообслуговування. Окрім традиційних способів отримання банківських послуг більше 100 тис подолян активно користуються системою відділеного обслуговування Приват24.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього