ПриватБанк підняв український прапор у мобільному додатку Privat24
Як повідомили в банку, в оновленій версії Privat24, уже доступній як для Android, так і iOs, додано нову функцію «Прапор», що дозволяє перетворити екран смартфону в український прапор або поділитися зображенням прапора з друзями в Twitter, Facebook.ПриватБанк підняв український прапор у мобільному додатку Privat24
Як повідомили в банку, в оновленій версії Privat24, уже доступній як для Android, так і iOs, додано нову функцію «Прапор», що дозволяє перетворити екран смартфону в український прапор або поділитися зображенням прапора з друзями в Twitter, Facebook.
«Ідея додати в Privat24 рідний прапор прийшла на футбольному матчі «Дніпро» – «Карпати». Після голу на екрані був великий прапор, вболівальники знімали футболістів піднятими смартфонами, розмахували шарфами та прапорами», – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь.
Щоб перетворити смартфон у символ української держави, потрібно просто натиснути на кнопку «Прапор» на головній сторінці додатка. Як говорять у банку, надалі цей сервіс буде розвиватися – галерея прапорів буде доповнена прапорами українських та європейських спортивних клубів.
Безкоштовний платіжний додаток Privat24 дозволяє використовувати смартфон або планшет як універсальний платіжний пристрій. За допомогою Privat24 можна переглядати виписки за рахунками; здійснювати будь-які платежі; налаштовувати їх регулярність; поповнювати мобільні телефони; керувати кредитами та депозитами; купувати квитки на автобус, потяг і літак; заправляти автомобіль тощо. Для безконтактної оплати або отримання готівки через банкомат достатньо сфотографувати камерою QR-код або піднести смартфон до термінала (для смартфонів із функцією NFC).

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту