ПриватБанк успішно навчив першу 1 000 касирів торгово-сервісних підприємств

ПриватБанк успішно навчив першу 1 000 касирів торгово-сервісних підприємств
Більше тисячі касирів українських торгових мереж і магазинів уже успішно пройшли навчання в новій онлайн-школі підвищення кваліфікації, що була відкрита в червні ПриватБанком.ПриватБанк успішно навчив першу 1 000 касирів торгово-сервісних підприємств
Більше тисячі касирів українських торгових мереж і магазинів уже успішно пройшли навчання в новій онлайн-школі підвищення кваліфікації, що була відкрита в червні ПриватБанком.
В онлайн-школі касири та інші співробітники торгових підприємств у простій і зрозумілій формі навчаються швидше обслуговувати клієнтів з пластиковими картками, стикерами та іншими платіжними коштами; відрізняти справжні картки від фальшивих; визначати, чи є пред’явник картки її власником; робити повернення коштів і грамотно діяти в будь-яких ситуаціях.
«Система онлайн-навчання та тестування персоналу, яку розробив ПриватБанк, стала для нас дійсно цікавою пропозицією – це просто та зручно, а також є великий плюс у тому, що навчання та тестування можна здійснити просто в магазинах, – говорить представник компанії «Мікроприлад» (мережа магазинів «Секунда») Світлана Семергєєва. – Одна з цінностей компанії – це висока якість обслуговування клієнтів. Тому для нас дуже важливо, щоб персонал володів необхідними знаннями та навичками для здійснення якісного сервісу».
Програма навчання оновлюється в режимі реального часу та враховує всі зміни та нововведення в роботі банківських терміналів.
Після успішного тестування банк видає кожному слухачеві онлайн-курсів офіціальний сертифікат про отримання кваліфікації. Щоб підключитися до такої програми будь-якому українському магазину, достатньо звернутися до свого персонального менеджера банку або ж зареєструватися на сайті банку.

Залишити відповідь