Про батальйон "Матілан"
Останнім часом в різних ЗМІ з\’явилася інформація про формування якогось єврейсько-українського батальйону «Матілан».Про батальйон "Матілан"
Останнім часом в різних ЗМІ з\’явилася інформація про формування якогось єврейсько-українського батальйону «Матілан».
У зв\’язку із зверненнями представників цього «батальйону» в благодійні організації, які в свою чергу намагаються навести довідки про нього в Єврейській самообороні м.Києва, а також у інструкторів-євреїв в ЗСУ та Нацгвардії, ми вважаємо своїм обов\’язком заявити:
1. Був тільки один реальний «Матілан» – це загін спецназу прикордонної охорони Ізраїлю (розформований у 2011 році), ім\’я якого незаконно використано організаторами віртуального самозваного «батальйону».
2. Організатор «батальйону» «Максим Нейман», заявляє, що служив в Армії оборони Ізраїлю. Тим не менше, всі рекламні матеріали \”Матілана\” написані за допомогою інтернет-перекладача і абсолютно ясно, що «Максим Найман» або той, хто публікує тексти від його імені, не володіє івритом.
3. Усі прохання зв\’язатися з представниками самооборони або інструкторами Нацгвардії були організаторами \”батальйону\” проігноровані, або отримали глузливу і хамську відповідь від якоїсь «Вікторії Валеріївни» з Донецька, чий профіль, як і профіль «Наймана», а також деяких інших учасників «батальйону» в соцмережах був створений зовсім недавно.
У зв\’язку з цим ми хочемо заявити, що немає ніяких підстав вважати, що такий батальйон дійсно існує, і за ним стоять реальні люди.
Все вищевикладене дозволяє стверджувати, що так званий «єврейсько-український батальйон «Матілан» – це 100% фейк, який не має нічого спільного з об\’єктивною реальністю.

Цві Аріелі, командир Єврейської самооборони Києва
Натан Найдіс, командир одеської самооборони

Залиште коментар

Також по темі

У Старокостянтинові впав військовий літак. Пілоти загинули

Сьогодні о 12.21 під час виконання навчального польоту