Про медицину, транспорт та борги говорили хмельничани з мером
Коли відновлять рух на вулиці Шевченка та чому мережу магазинів «Принцип» перевіряє поліція – подоляни зверталися зі своїми запитаннями до Олександра Симчишина в телефонному режимі.
Про медицину, транспорт та борги говорили хмельничани з мером
Медицина транспорт та навіть борги по зарплаті у Хмельницькрибгоспі – на усі проблеми людей цього разу реагував міський голова.
Жителі Гречан стурбовані відсутністю дільничного педіатра. Хоча такий з’явився тут з перших днів березня,та відповідного приміщення і досі не можуть підшукати.
А от жіночка з Летичівщини жаліється, що у хмельницькому рибгоспі не розрахувалися з працівниками за грудень.
Протестувальники, які днями перекрили рух на вулиці Кам’янецькій, тепер – на телефонному прийомі у мера. Вкотре просять відвоювати свої квартири у забудовника. Та Олександр Симчишин ніяких гарантій не дав, адже, сказав, втручатися у комерційну діяльність приватної структури місцева влада не має повноважень.
Транспортне сполучення у місті – це тема, яка постійно викликає нарікання у хмельничан. Одна із жительок Озерної каже: дістатися до Лезневого практично неможливо. Мер таку категоричність жінки дещо спростував.
А от перекритий рух автотранспорту на вулиці Шевченка спричинив одразу декілька дзвінків. Люди жаліються на малу кількість маршруток, адже за відсутності тролейбусів дістатися роботи працюючим досить проблематично.
У мікрорайоні Раково жителі нарікають на п’яні компанії та розбій. Тому просять полісменів краще патрулювати вулиці та пам’ятки архітектури. Міський голова пообіцяв про питання подбати.

Детальніше про те, як проходив прийом у Олександра Симчишина, дивіться в сюжеті каналу Ексклюзив.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього