Про права людини в Україні говорили хмельницькі юристи

Про права людини в Україні говорили хмельницькі юристиГоловним управлінням юстиції спільно з Хмельницьким університетом управління та права сьогодні організовано проведення круглого столу на тему: «Права людини в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку», присвяченого 65-ій річниці Загальної декларації прав людини. Крім фахівців юридичної галузі, у роботі круглого столу взяла участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська.Про права людини в Україні говорили хмельницькі юристиГоловним управлінням юстиції спільно з Хмельницьким університетом управління та права сьогодні організовано проведення круглого столу на тему: «Права людини в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку», присвяченого 65-ій річниці Загальної декларації прав людини. Крім фахівців юридичної галузі, у роботі круглого столу взяла участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська.
Без політичних акцентів, але об’єктивно, учасники круглого столу давали оцінку тих чи інших сьогоднішніх подій в нашій державі та наводили їх, як приклад того чи іншого прояву правового регулювання прав і свобод людини та громадянина.
В області організовано проведення заходів інформаційно-виховного характеру як в навчальних закладах, так і в закладах культури, трудових колективах. Днями в професійно-технічних та вищих навчальних закладах відбувся Всеукраїнський урок права. Поряд з цим впродовж тижня діятимуть книжкові виставки та презентації видань про права людини та свободи громадянина. Завдяки підтримці навчальних закладів організовано надання безоплатною юридичної допомоги населенню.

Залишити відповідь