Про права людини в Україні говорили хмельницькі юристиГоловним управлінням юстиції спільно з Хмельницьким університетом управління та права сьогодні організовано проведення круглого столу на тему: «Права людини в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку», присвяченого 65-ій річниці Загальної декларації прав людини. Крім фахівців юридичної галузі, у роботі круглого столу взяла участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська.Про права людини в Україні говорили хмельницькі юристиГоловним управлінням юстиції спільно з Хмельницьким університетом управління та права сьогодні організовано проведення круглого столу на тему: «Права людини в Україні: сучасний стан та перспективи розвитку», присвяченого 65-ій річниці Загальної декларації прав людини. Крім фахівців юридичної галузі, у роботі круглого столу взяла участь заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Лілія Бернадська.
Без політичних акцентів, але об’єктивно, учасники круглого столу давали оцінку тих чи інших сьогоднішніх подій в нашій державі та наводили їх, як приклад того чи іншого прояву правового регулювання прав і свобод людини та громадянина.
В області організовано проведення заходів інформаційно-виховного характеру як в навчальних закладах, так і в закладах культури, трудових колективах. Днями в професійно-технічних та вищих навчальних закладах відбувся Всеукраїнський урок права. Поряд з цим впродовж тижня діятимуть книжкові виставки та презентації видань про права людини та свободи громадянина. Завдяки підтримці навчальних закладів організовано надання безоплатною юридичної допомоги населенню.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього