Кошти за проживання в зоні спостереження АЕС у повному обсязі перераховувати на місцеві бюджети
На минулому тижні посіпаки одного з місцевих чиновників поширили «сенсаційну» новину, мовляв Юлія Тимошенко, на відміну від Романа Мацоли, відреагувала на звернення Василя Сидора. Оце молодець, і Тимошенко, і Сидор, і вся їхня «Батьківщина». Але якщо читати не лише заголовки, а розібратися в суті справи, то виходить картина дещо інша.Кошти за проживання в зоні спостереження АЕС у повному обсязі перераховувати на місцеві бюджети
На минулому тижні посіпаки одного з місцевих чиновників поширили «сенсаційну» новину, мовляв Юлія Тимошенко, на відміну від Романа Мацоли, відреагувала на звернення Василя Сидора. Оце молодець, і Тимошенко, і Сидор, і вся їхня «Батьківщина». Але якщо читати не лише заголовки, а розібратися в суті справи, то виходить картина дещо інша.

«На відміну від Романа Мацоли, Юлія Тимошенко відреагувала на звернення міського голови Славути Василя Сидора» – саме так інформували на сторінці ГО «Рідна Славутчина» про переписку між однопартійцями Сидором та Тимошенко. Мовляв, які вони ж вони у нас молодці, як же вони дбають про інтереси славутчан», просто рук не покладають. Хоча, насправді, йдеться лише про те, що Юлія Володимирівна (чи її помічники) просто переадресувала листа на Уряд. Сенсація? Напевне, адже розміщений матеріал на першій сторінці міської газети, яка видається за кошти з податків простих славутчан. Саме за ті кошти, яких так не вистачає в тій же освіті чи медицині, пенсіонерам та студентам…

Насправді, подібне звернення Роман Мацола надіслав Уряду ще в квітні, і в Славуті про це, напевне, знають усі, окрім «Рідної Славутчини», яка за вихвалянням свого «патрона» та поливанням народного депутата брудом просто світу білого не бачить. Розуміємо, буває.

На всяк випадок «активістам» нагадаємо, що окрім квітневого звернення в Уряд, яке до речі, частково було задоволене, Роман Мацола, разом з групою народних депутатів, зареєстрували законопроекти 2248а та 2249а, які дозволять кошти за проживання в зоні спостереження АЕС напряму та у повному обсязі перераховувати на місцеві бюджети. Хочеться вірити, що Юлія Тимошенко та її однопартійці гідно оцінять ініціативу та проголосують «за» згадані закони. Ну а «Рідна Славутчина», разом зі своїм патроном, подякують за роботу Роману Мацолі, який не поливає нікого брудом, а намагається системно вирішувати проблеми свого округу, зокрема і мешканців Славути.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього