Процес реорганізації шкіл на Хмельниччині розпочався з перекриття руху на автомагістралях
Більше 100 жителів села Воробіївка, Полонського району – проти оптимізації місцевої школи. Не знайшовши підтримки у районної влади, люди на півдня перекрили автомагістраль Кременець-Біла Церква.Процес реорганізації шкіл на Хмельниччині розпочався з перекриття руху на автомагістралях
Більше 100 жителів села Воробіївка, Полонського району – проти оптимізації місцевої школи. Не знайшовши підтримки у районної влади, люди на півдня перекрили автомагістраль Кременець-Біла Церква. На місце події з’їхалося все керівництво району і міліції, повідомляєповідомляє “Ексклюзив”.
Працівники ДАЇ терпляче пояснюють водіям причину затримки руху.
Жителі села стверджують: Воробіївська школа економічно вигідна, адже має пічне опалення. А ще – тут працюють високопрофесійні педагоги. Після реорганізації 17 вчителів залишаться без роботи. Найближчим часом в районі планують реорганізувати 10 – з 29-ти шкіл. Відтак, найбільше нарікань у селян – саме до начальника Полонського рай управління освіти Петра Кондратюка.
Селяни вимагають відставки начальника райуправління освіти. Кажуть: старшокласників Воробіївської школи чиновник хоче перевести в Онацьківецьку загальноосвітню школу, яка знаходиться за десятки кілометрів. Люди кажуть: дітям не зручно їздити до школи.
Голова Полонської райдержадміністрації впевнений: в Онацьківецькій школі дітям буде краще. Там є спортзал і їдальня. Оптимізацію проводити змушені, адже в районі немає коштів на фінансування всіх, нині діючих навчальних закладів. Селяни ж вимагали виключити Воробіївську школу зі списка на «реорганізацію». Чи дослухається чиновник до людей – покаже час.
Суперечки тривали до пізньої ночі. Аби відстояти школу, селяни готові оголосити безстрокову акцію протесту. Перекриватимуть автодорогу Кременець-Біла Церква щодня.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього