Прочани з Хмельниччини йдуть до Зарваниці
Серед прочан є особи, які вперше прямують пішки до Марійського духовного центру.Прочани з Хмельниччини йдуть до Зарваниці
Понад сотня прочан з Хмельницького вирушила пішою ходою до Марійського духовного центру у Зарваниці. Дорогою до них приєднуються десятки вірян з інших місцевостей області.

Одна з груп приєдналася у Кам’янці-Подільському. Зараз паломники перебувають на ділянці дороги між Сатановим (Хмельниччина) та Гримайловом (Тернопільщина), повідомляє сайт Тернопільської ОДА.

«Згідно з раніше затвердженим графіком заплановано декілька зупинок. Першого дня прочани зупинилися на нічліг у смт Гвардійське (Хмельниччина), другого — у Сатанові. Сьогодні, 13 липня, група залишиться у Гримайлові, завтра у Теребовлі. Колона паломників прямує організовано, дотримуючись вказівників складеної карти маршруту. Щоб вирішити різного роду організаційні питання, священники звертаються до людей через гучномовець, – розповів отець Синкел – Кам’янець-Подільської Єпархії Іван Данкевич».

Серед прочан є особи, які вперше прямують пішки до Марійського духовного центру. А є й такі, що вже традиційно щороку беруть участь у подібному релігійному заході, зазначає отець Іван Данкевич.

Паломники різного віку – від підлітків до пенсіонерів. Цьогоріч серед прочан дуже багато молоді. Дорогою люди моляться, сповідаються, адже головна ціль прощі — духовне очищення.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього