Продовження банкету для кам'янчанок скінчилось кримінальною статтею
Відпочиваючи у кафе дівчата відібрали у 23-річної кам’янчанки золотий перстень, який їй подарувала мама.Продовження банкету для кам'янчанок скінчилось кримінальною статтею
Відпочиваючи у кафе дівчата відібрали у 23-річної кам’янчанки золотий перстень, який їй подарувала мама.
Того вечора потерпіла зустрілася в кафе з подругою погомоніти. За сусіднім столиком відпочивали дві дівчини, які напросились на знайомство і включились у розмову. Застілля не обійшлось без спиртного.
Проте гроші швидко скінчились, а розходитись дівчатам не хотілось. Тоді трійця запропонувала, щоб потерпіла здала золотий перстень в ломбард. Мовляв, будуть гроші — буде продовження банкету. Дівчина відмовилась і, зібравши речі, вийшла з приміщення.
Але відійшла недалеко: нові знайомі налетіли на неї, зняли з пальця перстень та втекли.
— Потерпіла звернулась з заявою до міліції, — розповів начальник Кам’янець-Подільського міськвідділу міліції Віталій Козярук. — Працівники карного розшуку за три дні встановили особи зловмисниць. Як з’ясувалось, прикрасу вони одразу ж продали на ринку за 600 гривень, на які продовжили розважатись. В скоєному дівчата зізнались.
Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 186 \”Грабіж\” Кримінального кодексу України. Слідчий працює в рамках провадження для передачі матеріалів у суд. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 6 років.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього