Продовжились збори громадської ради при Хмельницькій ОДА
10 лютого відбувся другий етап установчих зборах громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації.Продовжились збори громадської ради при Хмельницькій ОДА
10 лютого відбувся другий етап установчих зборах громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації. Виявилося, що протокол першого засідання, про створення громадської ради, був не підписаний і не переданий в адміністрацію, тому ОДА не затвердила розпорядження. Причиною тому стала мобілізація в зону АТО головуючого Володимира Богачука. Тому, щоб засіданняя визнали правомірним, переобрали та назначили новим головуючим Юрія Смаля.
Коли ж взялися за люстрованих на минулому засіданні, головуючий запропонував включити до нової громадської ради Івана Данкевича, директора Хмельницького обласного благодійного фонду «Карітас», якого разом із іншими 11 активістами вигнали за співпрацю з минулою владою. З 66-ти присутніх за таке рішення проголосувало 57 осіб. Нагадаємо, що на минулому засіданні зареєстровано 86 представників громадських організацій, тому видно цікавість до зборів громадскої ради серед представників організацій становиться все меншою.
Наразі склад громадської ради при Хмельницькій облдержадміністрації нараховує 74 осіб. Цю кількість найближчим часом затвердить розпорядженням перший заступник голови ОДА Олександр Симчишин.

На наступному засіданні громадської ради, призначеному на 12 лютого, планують обрати органи правління і голову ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього