Продукцію подільських птахівників купують у 15 країнах світу
З початку 2014 року зовнішньоекономічна діяльність птахівників Хмельниччини оцінюється майже у 300 мільйонів гривеньПродукцію подільських птахівників купують у 15 країнах світу
З початку 2014 року зовнішньоекономічна діяльність птахівників Хмельниччини оцінюється майже у 300 мільйонів гривень.

Основним складовим міжнародної торгівлі є експорт курячих яєць першої категорії. Так, протягом січня-грудня бізнесмени краю вивезли за кордон понад 10 тисяч тонн зазначеної продукції.

При цьому Хмельницькою митницею ДФС оформлено 510 митних декларації в режимі «експорту». Найбільшими споживачами курячих яєць з Хмельниччини є країни Африки, а також Ірак, Туреччина, Сирія та ОАЕ.

З-за кордону птахівники області ввозили добові курчатка. «Живий» імпорт з Чехії склав майже 100 тисяч кілограмів. Також підприємці зазначеної галузі імпортували в іноземних контрагентів обладнання для птахівництва.

Слід відмітити, що зазначені експортно-імпортні операції оформлені Хмельницькою митницею ДФС виключно в електронному виді. А це засвідчує про визнання підприємцями краю переваг електронного спілкування з державою та масштабне покращення ведення зовнішньої торгівлі краян.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього