Продукцію з Хмельниччини можна знайти у 78 країнах світуПодільські вироби завоювали ринки 78 країн світу.Протягом 2013 року підприємницька громада Хмельниччини поставила світовій спільноті понад один мільйон тонн вантажів власної продукції, вартістю у 330 мільйонів доларів США.
При цьому Хмельницькою митницею Міндоходів у режимі «експорт» оформлено 16 тисяч декларацій, що на 2 відсотки більше, ніж торік.
Найбільшим попитом за кордоном користуються наші масляні трансформатори, фарфорова сантехніка, килимові вироби, набори меблів із дерева, продукти харчування та зернові культури, а також деревина.Продукцію з Хмельниччини можна знайти у 78 країнах світуПодільські вироби завоювали ринки 78 країн світу.Протягом 2013 року підприємницька громада Хмельниччини поставила світовій спільноті понад один мільйон тонн вантажів власної продукції, вартістю у 330 мільйонів доларів США.
При цьому Хмельницькою митницею Міндоходів у режимі «експорт» оформлено 16 тисяч декларацій, що на 2 відсотки більше, ніж торік.
Найбільшим попитом за кордоном користуються наші масляні трансформатори, фарфорова сантехніка, килимові вироби, набори меблів із дерева, продукти харчування та зернові культури, а також деревина.
Лідером у купівлі подільських товарів є Російська Федерація. Половина експорту Хмельниччини у грошовому еквіваленті, а саме 164 мільйони доларів США, припадає саме на нашого східного сусіда. Тут популярними є вітчизняна молочна продукція, зернові культури, деревина, килимове покриття, санітарно-технічні вироби з фарфору, газові лічильники та щебінь.
Одним з головних торгівельних партнерів Поділля є і Республіка Польща. Наші західні сусіди купили товарів з терен краю на 25 мільйонів доларів США. Конкурентним на польському ринку є подільські пиломатеріали, зернові культури та знову ж таки фарфорова сантехніка.
Остаточними пунктами призначення на карті світу для вітчизняних зернових культур стали: Фінляндія, Азербайджан, Чехія, Швеція, Грузія та Литва.
«Підвищення якості митного сервісу, спрощення адміністративних процедур та їх масштабна електронізація призвели до скорочення витрат часу бізнес-спільнотою краю на проходження економічного кордону. Завдяки застосуванню новітніх IT-технологій, діалог митниці регіону з підприємницькою громадою став прозорим та швидким. До того ж практично усунений і вплив людського фактору, а відтак суттєво зменшені й корупційні ризики. Увесь цей комплекс заходів і забезпечив зростання позицій нашої держави у міжнародному рейтингу легкості ведення бізнесу «Doing Bussiness-2014», – відзначає начальник Хмельницької митниці Міндоходів Олексій Бочко.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього