Проект Хмельницької міської ради у сфері енергозбереження визнано однією із кращих практик на всеукраїнському конкурсі
В рамках конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування – 2014» проект нашої міської ради «Моніторинг споживання енергоносіїв бюджетними закладами міста» було визнано одним із кращих та розміщено на сайті Асоціації міст УкраїниПроект Хмельницької міської ради у сфері енергозбереження визнано однією із кращих практик на всеукраїнському конкурсі
В рамках конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування – 2014» проект нашої міської ради «Моніторинг споживання енергоносіїв бюджетними закладами міста» було визнано одним із кращих та розміщено на сайті Асоціації міст України, у розділі «Кращі практики». Цей конкурс вже втретє проводиться Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України спільно з Програмою Ради Європи «Посилення інституційної спроможності органів місцевого самоврядування в Україні» та Асоціацією міст України.
Представлена до участі в конкурсі практика в Хмельницькому застосовується з 2012 року. Щоденний моніторинг та аналіз споживання енергоносіїв в усіх бюджетних установах міста запроваджено завдяки електронній систему «Енергобаланс», яка з 2013 року працює в повноцінному режимі.
Щоденний моніторинг стимулює працівників до постійного контролю споживання енергоносіїв, вчасного виявлення та реагування при надмірних витратах. Впровадження у Хмельницькому системи моніторингу споживання енергоносіїв стало підґрунтям для більш активної реалізації енергозберігаючих заходів у бюджетних установах (заміна вікон на пластикові, ламп розжарювання на енергоефективні, утеплення будівель, тощо) та зменшення споживання енергоносіїв, повідомляють на сайті міської ради.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього