Проект "Успішні міста - успішна Україна" дістався Хмельницького
Хмельницький став третім містом, після Львова і Києва, де відбулась презентація проекту \”Успішні міста – успішна Україна\” – модульної програми підтримки кандидатів у мери.Проект "Успішні міста - успішна Україна" дістався Хмельницького
Хмельницький став третім містом, після Львова і Києва, де відбулась презентація проекту \”Успішні міста – успішна Україна\” – модульної програми підтримки кандидатів у мери.

Представив його координатор громадської кампанії \”За відповідальну владу\” Ігор Курус.
Чергові вибори до місцевих органів влади планують провести уже наприкінці жовтня цього року. Точного списку кандидатів, які балотуватимуться у мери Хмельницького, поки немає. Однак, громадські активісти вже готові запропонувати свою допомогу у вигляді модульного проекту, який має на меті підготувати злагоджену команду фахівців з готовою та зрозумілою програмою дій для участі і перемоги на місцевих виборах.
\”Ці вибори продемонструють, чи виросли в Україні патріотично налаштовані нові діячі, які мають чітку програму дій та чітке усвідомлення, що треба змінювати в місті, які готові починати змінювати систему влади з свого міста, підтримувати розвиток громадянського суспільства в Україні\”,- зазначив Ігор Курус.
Організатори запевняють, що проект позапартійний, а основна його мета – допомогти у створенні професійної команди, яка захищатиме інтереси громадян в органах місцевої влади.
\”Минулі вибори до міських рад показали, що люди приходять і виграють вибори, а потім не знають що робити. Спочатку вони обіцяють \”золоті гори\”, а потім виявляється, що немає потрібних знань, немає бази для залучення інвестицій. Все це призводить до величезної недовіри громадян до усіх органів влади,- пояснює Курус. – Ми маємо забути про популізм та партійні гасла. Хочемо підтримати кандидатів у мери, їхні команди з тим, щоб вони прийшли з цими ідеями у свої міста, почали їх реалізовувати. Ми впевнені, що сильна держава буде тоді, коли буде багатий громадянин і справедливе суспільство\”.
Програма \”Успішні міста – успішна Україна\” має стати чесною і відкритою платформою для вирішення стратегічних і тактичних завдань міста.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього