Проект «Вільна бібліотека» у Кам'янці-Подільському в дії
Наприкінці червня в Кам\’янці-Подільському стартував проект «Вільна бібліотека».Проект «Вільна бібліотека» у Кам'янці-Подільському в дії
Наприкінці червня в Кам\’янці-Подільському стартував проект «Вільна бібліотека». Перші дві точки з книгами встановлені біля Вірменської криниці в Старому міста та біля міського Будинку культури – будь-хто може абсолютно вільно взяти і почитати художню літературу. Заохочується принцип взаємності – кожен може принести сюди щось цікаве зі своєї домашньої бібліотеки. Про це повідомляють на сайті міської ради.
Акція започаткована з ініціативи міського голови Михайла Сімашкевича та за підтримки департаменту гуманітарної політики міської ради. Бібліотекарі централізованої бібліотечної системи підтримали ініціативу «Вільної бібліотеки» та організовуватимуть акцію «Буккросинг» на дворових майданчиках.
Книги в «вуличній бібліотеці», представлені українською мовою, можуть задовольнити найрізноманітніші смаки. На одній полиці тут можна зустріти як класичні твори, так і періодичну пресу.
Мета вуличних бібліотек – обмін знаннями без обмежень. Тому запрошуємо кожного долучитись до розвитку цього проекту та принести будь-які книги зі своєї домашньої бібліотеки.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього