З 17 жовтня по 15 листопада 2016 року буде проходити прійом проектів для участі в програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки». Ідеї, які наберуть найбільше підтримки, будуть реалізовані у 2017 році за кошти міського бюджету. На ці цілі у бюджеті передбачається виділити 1 млн. гривень стало відомо ПОДІЛЬСЬКА.інфо
Пріоритетними напрямками проектів є: житлово-комунальне господарство, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, культура, охорона навколишнього природного середовища.
Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 16 грудня будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет».З 17 жовтня по 15 листопада 2016 року буде проходити прійом проектів для участі в програмі «Бюджет участі міста Хмельницького на 2017-2019 роки». Ідеї, які наберуть найбільше підтримки, будуть реалізовані у 2017 році за кошти міського бюджету. На ці цілі у бюджеті передбачається виділити 1 млн. гривень стало відомо ПОДІЛЬСЬКА.інфо
Пріоритетними напрямками проектів є: житлово-комунальне господарство, освіта, охорона здоров’я, соціальний захист, спорт, культура, охорона навколишнього природного середовища.
Проекти, які отримають позитивну попередню оцінку, до 16 грудня будуть розміщені для голосування на офіційному сайті міської ради в розділі «Громадський бюджет».
Кожен мешканець міста зможе проголосувати не більше, ніж за 5 проектів, які йому сподобаються найбільше, зручним для себе способом: у електронному вигляді на сайті міської ради або у приміщенні Управління адміністративних послуг, заповнивши відповідні анкети.
Триватиме загальноміське голосування 15 днів. За його результатами буде сформований відповідний рейтинг проектів.
Прийом проектів здійснюватиметься: у електронному вигляді за адресою: https://gp.khm.gov.ua/ в паперовому вигляді за адресою: вул. Соборна, 16 (управління адміністративних послуг).
Нагалаємо, Бюджет участі поширена на заході форма підтримки ініціциатив громадян

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього