Професійна футбольна команда у Хмельницькому з`явиться не скороНаприкінці вересня голова Хмельницьої облдержадміністрації Василь Ядуха заявив про наміри створити новий футбольний клуб у Хмельницькому, який виступатиме на професіональному рівні.

«Я особисто вніс таку пропозицію відповідним департаментам та службам, аби розглянули її, враховуючи програму, яка затверджена на сесії обласної ради. Сьогодні таких команд нема в половині областей Західної України. Я однозначно готовий підтримати, і це неодноразово говорив, але якби ми не порушували таким чином бюджет і це був би комунальний заклад. Немає проблем. Хмельниччина має набагато кращі фінансово-економічні показники, ніж Чернівеччина чи Тернопільщина», – розповів тоді Василь Ядуха.Професійна футбольна команда у Хмельницькому з`явиться не скороНаприкінці вересня голова Хмельницьої облдержадміністрації Василь Ядуха заявив про наміри створити новий футбольний клуб у Хмельницькому, який виступатиме на професіональному рівні.

«Я особисто вніс таку пропозицію відповідним департаментам та службам, аби розглянули її, враховуючи програму, яка затверджена на сесії обласної ради. Сьогодні таких команд нема в половині областей Західної України. Я однозначно готовий підтримати, і це неодноразово говорив, але якби ми не порушували таким чином бюджет і це був би комунальний заклад. Немає проблем. Хмельниччина має набагато кращі фінансово-економічні показники, ніж Чернівеччина чи Тернопільщина», – розповів тоді Василь Ядуха.
«Губернатори — це взагалі цікаві люди. Я з Ядухою мав сім-вісім розмов, не менше. На жаль, не вдалося зустрітися особисто. Знаю він привселюдно заявив, що мають утворювати новий футбольний клуб і вже якісь дії виконуються, але за тою інформацією, яку я маю, там ніхто нічого не робить», – повідомив президент Професіональної футбольної ліги Мілетій Бальчос.
За словами президента ПФЛ, у команд, що фінансуються із місцевих бюджетів, майбутнє тумане: сьогодні гроші є, а завтра вже може не бути.
Навіть якщо найближчим часом обласна влада все ж таки спробує дотримати слова, протягом найближчих півтора року ми не побачимо професіонального футболу.

«Заява, що на Хмельниччині створять футбольний клуб, є. Будемо дивитися. Але у цьому році наврядчи вони встигнуть пройти процедуру атестування, а тому команда не зможе заявитися на наступний сезон у Другу лігу. Простіше було б змінити керівництво хмельницького «Динамо», якщо воно вам не подобається, поставити своїх людей, які будуть працювати, дати туди фінанси і клуб живе далі. Не розумію для чого було «Динамо» доводити до загибелі», – обурюється президент ПФЛ.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього