Професійний мародер на прізвище Чуркін
\”Чому це робиться? Чому збирають місцеві жителі щось? Тому що це падає їм на голову буквально\” – пояснював журналістам постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін, обурений тим, що людей, що грабують трупи на місці катастрофи малайзійського «Боїнга», називають «мародерами».Професійний мародер на прізвище Чуркін
\”Чому це робиться? Чому збирають місцеві жителі щось? Тому що це падає їм на голову буквально\” – пояснював журналістам постійний представник Росії при ООН Віталій Чуркін, обурений тим, що людей, що грабують трупи на місці катастрофи малайзійського «Боїнга», називають «мародерами».
І ці слова Чуркіна – вони вже не від начальства. Вони – від себе. Задумайтеся: людина з блискучою освітою, більшу частину життя провів далеко від Радянського Союзу і Росії, щиро не розуміє, чому забирати речі загиблих – мародерство не тільки з точки зору загальнолюдської моралі, але навіть з точки зору радянського законодавства. Кримінальний кодекс СРСР визначав мародерство вельми вузько, як викрадення на полі бою речей, що знаходяться при вбитих і поранених. Але це саме те, що всі ми спостерігали на місці падіння «Боїнга».
Чуркін щиро не розуміє, що не так, просто тому що сам він – професійний мародер. Такі, як він, йдуть по трупах роблячи професійну кар\’єру, не замислюючись про те, що викрадають майбутнє у більш гідних людей, але точно розуміючи, що в царстві Дракона потрібно бути кращим учнем чудовиська. Комсорг елітної московської школи – майже синонім стукача в чуркінскі часи. Студент факультету міжнародних відносин МДІМВ – майже синонім агента КДБ у чуркінскі часи. Співробітник посольства Росії в США якраз тоді, коли потрібно було пояснювати правомірність знищення південнокорейського «Боїнга» – колеги Чуркіна згадують, з яким ентузіазмом він сприйняв це канібальське доручення і так, був винагороджений роботою не де-небудь, а в ЦК КПРС … І ось – вінець кар\’єри – адвокат мародерів!
Чи варто дивуватися?

Віталій ПОРТНИКОВ

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього