Прокуратура Хмельниччини повернула членами кооперативу землі вартістю понад 800 тис. грн.
За позовними вимогами Славутського міжрайонного прокурора господарським судом Хмельницької області визнано незаконними рішення Славутської міської ради про відведення місцевому житлово-будівельному кооперативу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинкуПрокуратура Хмельниччини повернула членами кооперативу землі вартістю понад 800 тис. грн.
За позовними вимогами Славутського міжрайонного прокурора господарським судом Хмельницької області визнано незаконними рішення Славутської міської ради про відведення місцевому житлово-будівельному кооперативу земельної ділянки для будівництва та обслуговування житлового будинку.
Як повідомив міжрайпрокурор Юрій Вятровський, встановлено, що ці рішення суперечать законодавству, оскільки земельна ділянка даної категорії надається такому кооперативу для зведення будинку тільки громадянам, котрі потребують покращення житлових умов. При цьому кількість членів кооперативу має відповідати кількості квартир.
Проте з’ясувалось, що 40-квартирний будинок, розташований на спірній землі, уже був зданий в експлуатацію. Крім того, засновниками ЖБК стали не всі власники квартир, а лише 3 особи, та й ті не перебували на обліку для поліпшення житлових умов, повідомляють в прес-службі прокуратури Хмельницької області.
На підставі зазначених незаконних рішень було видано державний акт на право власності на земельну ділянку вартістю більше 800 тисяч гривень для обслуговування вказаного будинку, відповідно до якого фактично лише троє його жителів мали право розпоряджатись цією землею.
У зв’язку з цим прокурор звернувся до суду з позовом в інтересах держави про визнання незаконними рішень міської ради та скасування державного акту на право власності на землю. Позовні вимоги задоволені судом повністю.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього