Прокуратура Хмельниччини повернула незаконно орендовані землі вартістю понад 800 тис грн
Задоволено черговий позов органів прокуратури Хмельницької області в інтересах держави в особі Національної академії аграрних наук України.Прокуратура Хмельниччини повернула незаконно орендовані землі вартістю понад 800 тис грн
Задоволено черговий позов органів прокуратури Хмельницької області в інтересах держави в особі Національної академії аграрних наук України, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Зокрема, рішенням господарського суду за позовними вимогами прокуратури Ярмолинецького району визнано недійсним договір про виконання робіт (надання послуг), укладений між держпідприємством-дослідним господарством та місцевим фермерським господарством, терміном дії до 2020 року.
Встановлено, що за умовами цього договору дослідне господарство, управителем якого є НААН України, надає в користування ФГ для виконання робіт з риборозведення та організації риболовлі державне майно – майже 30 га землі під водоймищем і підпорну споруду з донним водовипуском.
Насправді ж, як зауважив прокурор району Павло Маслюк, угода фактично приховує інший правочин, який має ознаки договору оренди землі, а відтак його вчинення передбачає не лише іншу процедуру, а й сплату до бюджету орендної плати за використання земель водного фонду.
Крім того, всупереч вимог статуту майнового комплексу НААН України, цей договір було укладено без погодження з академією аграрних наук.
Отож, за представницької позиції прокуратури зазначена земельна ділянка, вартістю понад 855 тис грн, та підпорна споруда підлягають поверненню у власність держави.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього