Прокуратура Хмельниччини відшкодувала селянам 34 тисячі гривень
До прокуратури Деражнянського району наприкінці лютого цього року надійшло колективне звернення жителів Згароцької сільської ради про заборгованість перед ними місцевого сільгосптовариства.Прокуратура Хмельниччини відшкодувала селянам 34 тисячі гривень
До прокуратури Деражнянського району наприкінці лютого цього року надійшло колективне звернення жителів Згароцької сільської ради про заборгованість перед ними місцевого сільгосптовариства.

З’ясовано, що це підприємство, всупереч умовам договорів оренди, систематично не сплачувало орендну плату за користування земельними ділянками, які розташовані за межами населеного пункту та перебувають у власності 30 пенсіонерів, з котрих п’ятеро – інваліди.

У зв’язку з цим, прокуратурою району в інтересах селян у суд заявлено позов до боржника з вимогою відшкодувати близько 34 тисяч гривень орендної плати.

Як повідомила прес-служба прокуратури Хмельницької області, під час судового розгляду позовної заяви підприємство добровільно у повному обсязі розрахувалось із власниками землі, таким чином їх законні права поновлено.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього