Прокуратура Хмельниччини відстояла в суді черговий майновий комплекс
Він належить комунальному підприємству „Облпаливо”.Прокуратура Хмельниччини відстояла в суді черговий майновий комплекс
Міськрайонний суд задоволив позовні вимоги прокуратури Хмельницької області і визнав недійсним договір купівлі-продажу майнового комплексу Славутського паливного складу комунального підприємства «Облпаливо» (будівлі, гаражі, стрілочний перевод, естакада, під’їзна залізнична колія, майданчик тощо) загальною площею близько 900 кв. м. Угода була укладена у 2013 році між Хмельницькою обласною радою та жителем Теофіпольського району.

Прокуратурою в суді доведено, що укладання договору купівлі-продажу майнового комплексу Славутського паливного складу проведено на аукціоні з порушенням вимог законодавства за відсутності обов’язкового волевиявлення власника майна – обласної ради. Про це свідчить і те, що частину вказаного майна не було включено до переліку об’єктів комунальної власності, які підлягають продажу.

Крім того, при оціночній вартості на момент реалізації майнового комплексу понад 1 млн. грн., він був проданий за 751 тис. грн.

Погодившись із позицією прокуратури, суд прийняв рішення визнати недійсним спірний договір купівлі-продажу майна, яке належить територіальній громаді сіл, селищ та міст області, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.

У серпні цього року Вищим господарським судом України прийнято остаточне рішення щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу майнового комплексу Шепетівського паливного складу комунального підприємства „Облпаливо” площею майже 4000 кв м та вартістю 652 тис гривень.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього