Прокуратура Хмельниччини закрила перукарню, що знаходилась в школі
Прокуратура відреагувала на незаконне функціонування перукарні у Старосинявській школі.Прокуратура Хмельниччини закрила перукарню, що знаходилась в школі
Прокуратурою Старосинявського району встановлено, що між однією із загальноосвітніх шкіл райцентру та фізичною особою-підприємцем укладено договір оренди приміщення цього навчального закладу з метою побутового обслуговування населення – розташування перукарні. Повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Як уточнив прокурор району Мирослав Попадюк, йдеться про приміщення площею 18 кв. метрів вартістю майже 80 тисяч гривень навчального корпусу школи.
З’ясувалось, що при укладенні зазначеного договору та додаткових угод щодо продовження терміну оренди порушено низку законодавчих норм, які забороняють використовувати не за призначенням території, будівлі, обладнання об\’єктів освіти і науки, що фінансуються з держбюджету.
Тому прокуратура району звернулася до господарського суду області з позовом про визнання недійсними договору оренди нерухомого майна і додаткових до нього угод, зобов’язання підприємця звільнити приміщення школи і передати його балансоутримувачу – відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.
Під час судового розгляду усі позовні вимоги прокуратури виконані добровільно і в повному обсязі.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього