Прокуратура Хмельниччини запобігла привласненню обладнання на сумму 50 мільйонів гривень
Прокуратура запобігла незаконному вибуттю з державної власності майна Хмельницької АЕСПрокуратура Хмельниччини запобігла привласненню обладнання на сумму 50 мільйонів гривень
Прокуратура запобігла незаконному вибуттю з державної власності майна Хмельницької АЕС
Прокуратура Хмельницької області в інтересах держави взяла участь у розгляді справи за апеляційною скаргою Хмельницької атомної електростанції ДП «НАЕК «Енергоатом» на рішення Нетішинського міського суду, яким неправомірно визнано за громадянином право власності на частину обладнання АЕС та задоволено його вимоги витребувати це майно в електростанції, повідомляє прес-служба прокуратури Хмельницької області.
Встановлено, що рішення міського суду підлягало скасуванню, оскільки задовольняючи позов громадянина, суд не врахував відсутності у нього належних доказів набуття права власності на спірне майно.
Зазначене майно – це частини та агрегати полярного крану кругової дії, яке має вузькоспеціалізоване призначення та використовується в атомній енергетиці при роботі з ядерним паливом. Загальна вартість обладнання становить близько 50 мільйонів гривень.
Апеляційний суд погодився з позицією прокуратури області та ХАЕС і скасував оскаржуване судове рішення. Таким чином, не допущено вибуття з державної власності стратегічно важливого обладнання атомної електростанції.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього