Органи прокуратури Хмельницької області з залученням фахівців медицини та представників громадськості провели перевірку додержання конституційних прав громадян, підданих адміністративному арешту. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури області.Органи прокуратури Хмельницької області з залученням фахівців медицини та представників громадськості провели перевірку додержання конституційних прав громадян, підданих адміністративному арешту. Про це УНН повідомили у прес-службі прокуратури області.

У поточному році, на підставі рішення суду, за вчинення адміністративних правопорушень арешт відбувало понад 430 осіб, які утримувались у спеціальному приймальнику та ізоляторах тимчасового тримання органів внутрішніх справ. При перевірці у цих установах особливу увагу звернуто на матеріально-побутове, медико-санітарне забезпечення арештантів та відповідність їх міжнародним стандартам.
За результатами перевірки до органів внутрішніх справ прокурорами внесено документи реагування.
За результатами їх розгляду вжито заходів до усунення виявлених порушень, призупинено діяльність ізоляторів тимчасового тримання Полонського та Шепетівського міськрайвідділів, наразі вирішується питання про їх ліквідацію.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього