Прокуратура поновила право малолітнього жителя Волочиського району на житло
Прокуратурою Волочиського району встановлено факт порушення права 8-річного хлопчика на проживання і користування житловим будинком внаслідок бездіяльності посадовців сільської ради.Прокуратура поновила право малолітнього жителя Волочиського району на житло
Прокуратурою Волочиського району встановлено факт порушення права 8-річного хлопчика на проживання і користування житловим будинком внаслідок бездіяльності посадовців сільської ради.

Як зазначив прокурор району Ярослав Лісовий, малолітній має статус дитини, позбавленої батьківського піклування, і перебуває на повному державному забезпеченні у Хмельницькому спеціалізованому будинку дитини «Берізка». В селі, де він раніше мешкав із матір’ю, залишився будинок, у якому службові особи органу місцевого самоврядування повинні були зареєструвати хлопчика відповідно до Закону України «Про охорону дитинства». У подальшому, після досягнення ним повноліття, за хлопчиком зберігається право проживання у цьому будинку.

Проте, всупереч законним вимогам, посадовці сільради не забезпечили реєстрацію малолітнього за місцем його попереднього проживання, унаслідок чого він втратив своє законне майнове право.

Прокуратура району в інтересах дитини заявила до суду позов, на виконання якого виконком сільської ради зобов’язано вирішити питання щодо збереження за хлопчиком-пільговиком права проживання і користування житлом, – повідомили у прес-службі прокуратури Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього