Прокуратура попередила передачу в користування понад 1 тисячу га земель Вищий адміністративний суд України задоволив позов прокурора та скасував незаконне розпорядження Городоцької райдержадміністрації про надання в оренду понад 1 тис га землі.Вищий адміністративний суд України задоволив позов прокурора та скасував незаконне розпорядження Городоцької райдержадміністрації про надання в оренду понад 1 тис га землі.

Прокурорською перевіркою встановлено, що Городоцька районна державна адміністрація Хмельницької області у 2012 році видала незаконне розпорядження про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок площею 1079 га для надання їх в оренду для ведення фермерського господарства фізичній особі, яка всупереч вимогам законодавства не надала жодного обґрунтування необхідності відведення саме такої площі. До того ж було з’ясовано, що ця особа навіть не мала сільськогосподарської техніки та інших засобів для обробки землі, які б свідчили про наявність реальних намірів використовувати землю для ведення фермерського господарства.

Зважаючи на виявлені порушення, прокурор Городоцького району звернувся до суду з вимогами про скасування незаконного розпорядження.

Проте Хмельницький окружний адміністративний суд, з яким погодився Вінницький апеляційний адміністративний суд, безпідставно відмовив у задоволенні позову.

Послідовно відстоюючи інтереси держави, прокуратура Хмельницької області оскаржила незаконні судові рішення до Вищого адміністративного суду України, який, за активної та принципової позиції Генеральної прокуратури України, скасував незаконне розпорядження райдержадміністрації.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації
Прес-служби Генеральної прокуратури України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього