Прокуратура Старокостянтинова зобов’язала псевдо-фермера повернути землі вартістю 1,3 млн грн
Позицію Старокостянтинівського міжрайонного прокурора повністю підтримано Вінницьким апеляційним адміністративним судом щодо скасування незаконних наказів Головного управління ДержземагентстваПрокуратура Старокостянтинова зобов’язала псевдо-фермера повернути землі вартістю 1,3 млн грн
Позицію Старокостянтинівського міжрайонного прокурора повністю підтримано Вінницьким апеляційним адміністративним судом щодо скасування незаконних наказів Головного управління Держземагентства (Держгеокадастру) у Хмельницькій області, якими надано дозвіл на розробку документації із землеустрою про відведення більше 43 га землі на території однієї із сільрад району, повідомляє прес-служба прокуратури в області.
За інформацією міжрайпрокурора Олексія Олійника, зазначену земельну ділянку вартістю 1,3 мільйона гривень майбутній орендар отримував офіційно для ведення фермерського господарства.
Насправді ж цей громадянин не обґрунтував доцільність розмірів землі, не надав підтвердження наявності в нього техніки, необхідної для обробітку такої площі. Крім того, він не мав наміру самостійно займатися фермерським господарством, тому що впродовж двох років з часу одержання дозволу на розробку земельної документації не вчинив жодних дій зі створення ФГ.
Таким чином прокуратура відреагувала на черговий факт намагання псевдо-фермера незаконно отримати в оренду земельні ділянки сільськогосподарського призначення. Раніше за позовами прокурорів рішеннями судів скасовано аналогічні накази про надання йому дозволів на розробку документації із землеустрою щодо відведення понад 800 га земель на території ще шести районів Хмельницької області.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього