Йдеться про приватизацію комплексу будівель та споруд табору праці і відпочинку «Збруч» і комплексу будівель та споруд бази відпочинку – профілакторію «Перлина Поділля», розташованих у Чемеровецькому районі.Прокуратурою Хмельницької області виявлено порушення законодавства при проведенні аукціону з реалізації об’єктів комунальної власності.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, йдеться про приватизацію комплексу будівель та споруд табору праці і відпочинку «Збруч» і комплексу будівель та споруд бази відпочинку – профілакторію «Перлина Поділля», розташованих у Чемеровецькому районі.

За результатами аукціону між Хмельницькою філією товарна біржа «Універсальна земельна товарна біржа «Придністровська» та товариством з обмеженою відповідальністю укладено договори купівлі-продажу вказаних закладів за ціною 210 тисяч гривень та 737 тисяч гривень, відповідно. Проте, як з’ясувалось, переможцем аукціону визнано одного з двох учасників, які між собою перебували в цивільному шлюбі та попередньо домовились про участь у зазначених торгах.

Крім того, у наданих для проведення аукціону документах виявлено порушення при оцінці вказаного майна.

Відтак прокуратурою області до господарського суду в інтересах Хмельницької обласної ради заявлено позови про визнання недійсними договорів купівлі-продажу та повернення у комунальну власність табору праці і відпочинку та бази відпочинку – профілакторію.

Як повідомляв НГП, у травні голова Хмельницької облради Іван Гончар заявив, що співробітники ради вивчають можливість перегляду приватизації окремих об’єктів комунального майна.

Про це він сказав на сесії облради.

“Протягом 5-12 грудня минулого року велика кількість об’єктів комунального майна передана у приватні руки. Так, майновий комплекс загальною площею землі півтора гектара і 1508 “квадратів” приміщень проданий за 210 тисяч гривень. Ми готуємо відповідні звернення до прокуратури і найближчим часом ви почуєте досить цікаві факти”, – наголосив Гончар.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього