Прокуратура забрала авто у родичів померлого інвалідаЗа апеляційною скаргою прокуратури Хмельницького судом скасовано постанову Хмельницького окружного адміністративного суду про надання дозволу місцевому жителю на перереєстрацію імпортного автомобіля, призначеного для інвалідів.Прокуратура забрала авто у родичів померлого інвалідаЗа апеляційною скаргою прокуратури Хмельницького судом скасовано постанову Хмельницького окружного адміністративного суду про надання дозволу місцевому жителю на перереєстрацію імпортного автомобіля, призначеного для інвалідів.
Як повідомляє прес-служба прокуратури міста, громадянин після смерті свого діда-інваліда війни 1 групи, котрого держава забезпечила спецавтотранспортом, ввезеним як гуманітарний вантаж, звернувся до окружного адміністративного суду з позовними вимогами про зобов’язання департаменту соціального захисту населення перереєструвати автомобіль на власне ім’я. На підставі рішення суду йому надано такий дозвіл на перереєстрацію авто без сплати передбачених законом мита та податків.

Завдяки принциповій позиції прокуратури міста гуманітарний транспортний засіб залишено у власності держави, додали у прес-службі відомства.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього