Прокуратура Ізяславщини домоглася повернення громаді приміщення площею 600 кв. метрів
За позовом прокурора Ізяславського району господарським судом області прийнято рішення про розірвання договору оренди приміщення площею 600 кв. метрів та вартістю понад 700 тис. гривень, укладеного між фермерським господарством та Ізяславською міською радою.Прокуратура Ізяславщини домоглася повернення громаді приміщення площею 600 кв. метрів
За позовом прокурора Ізяславського району господарським судом області прийнято рішення про розірвання договору оренди приміщення площею 600 кв. метрів та вартістю понад 700 тис. гривень, укладеного між фермерським господарством та Ізяславською міською радою.

Як повідомив прес-служба прокуратурир Хмельницької області, господарство використовувало зазначене комунальне майно для розміщення офісів. Однак всупереч умовам договору несвоєчасно і не в повній мірі сплачувало орендну плату, через що виник борг перед місцевим бюджетом.

Відтак, задовольняючи позовні вимоги прокуратури, суд стягнув із орендаря більше 100 тисяч гривень плати за користування приміщенням та штрафних санкцій.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього