Прокурор Хмельниччини зустрівся з делегацією Консультативної Місії Євросоюзу
У прокуратурі Хмельницької області відбулася зустріч керівника відомства Олега Синишина з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні.Прокурор Хмельниччини зустрівся з делегацією Консультативної Місії Євросоюзу
У прокуратурі Хмельницької області відбулася зустріч керівника відомства Олега Синишина з представниками Консультативної Місії Європейського Союзу з реформування сектору цивільної безпеки в Україні, повідомляють у прес-службі прокуратури Хмельницької області.
У склад делегації Консультативної Місії ЄС в рамках робочого візиту до Хмельниччини ввійшли фахівці та асистенти відділу регіонального співробітництва Фелікс Гаутш, Яспер Рітзема, Фіона Колдвелл, Олександра Мазур та Ірина Реформатор.
Під час зустрічі обговорено окремі питання подальшої діяльності органів прокуратури, пов’язані із впровадженням нового Закону України «Про прокуратуру». Олег Синишин ґрунтовно поінформував представників Місії про результати спільної роботи правоохоронних органів краю з протидії корупції та злочинності, забезпечення законності і правопорядку.
Зі свого боку Яспер Рітзема подякував прокурору області за відкритість та надану інформацію. Крім того, він відзначив, що консультанти Місії сьогодні підтримують ідею використання кращого європейського досвіду в Україні, активно працюють над налагодженням робочих стосунків з представниками усіх правоохоронних органів та правових інститутів.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

У Хмельницькому “чорний археолог” через сайт оголошень намагався продати пістолет часів Другої світової війни

Учора в центрі Хмельницького поліцейські затримали 29-річного чоловіка,