Прокурор області закликав “майданівців” розібрати барикади і не захоплюватися загонами самооборониПрокурор Хмельницької області Сергій Соляр закликав місцевих “майданівців” розібрати барикади біля Хмельницької облдержадміністрації і утриватися від створення загонів самооборони.Прокурор Хмельницької області Сергій Соляр закликав місцевих “майданівців” розібрати барикади біля Хмельницької облдержадміністрації і утриватися від створення загонів самооборони.

Про це він заявив на брифінгу, повідомляє прес-служба облпрокуратури.

За словами прокурора області, останнім часом почали з’являтися повідомлення про створення незаконних воєнізованих формувань, так званих «загонів самооборони», за участь в яких передбачено сувору кримінальну відповідальність.

«Доводжу до відома громадськості області, що Верховною Радою прийнято Закон України, так званий політичний компроміс, «Про усунення негативних наслідків та недопущення переслідування та покарання осіб з приводу подій, які мали місце під час проведення мирних зібрань». Закон набрав чинності 2 лютого», – сказав Сергій Соляр.

У зв’язку з цим, у прокуратурі області створено робочу групу із впровадження Закону. До її складу включені заступники та керівники підрозділів. Організовано витребування від органів державної влади, місцевого самоврядування та правоохоронних органів інформації про звільнення мітингуючими приміщень органів влади та їх розблокування.

Пан Соляр також звернув увагу на необхідність зняття інших перешкод для належного функціонування зазначених об’єктів. Мова йде про барикади у Хмельницькому, які, як вважає прокурор, потрібно розібрати, забезпечивши належну роботу державних установ.

Прокурор області попередив: якщо ж до 17 лютого інформація про фактичне виконання вимог Закону не буде оприлюднена на сайті Генеральної прокуратури України, він втратить чинність вже з наступного дня. У такому випадку, кримінальні провадження будуть розслідуватись, винні особи, які порушили закон, будуть притягнуті до кримінальної відповідальності.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього