Проникаючи в чужі квартири, злодій ... нищив побутову техніку
28-річний житель міста Хмельницького знайшов собі незвичайну розвагу — проникав у квартири, розташовані на перших поверхах, та ламав усю побутову техніку: холодильники, морозильні камери, пральні машини, духовки тощо. Цікавим є те, що молодик нічого не крав, просто розважався таким чином.Проникаючи в чужі квартири, злодій ... нищив побутову техніку
28-річний житель міста Хмельницького знайшов собі незвичайну розвагу — проникав у квартири, розташовані на перших поверхах, та ламав усю побутову техніку: холодильники, морозильні камери, пральні машини, духовки тощо. Цікавим є те, що молодик нічого не крав, просто розважався таким чином.
На рахунку зловмисника – близько 20 епізодів.
Найбільше від \”жартівника\” постраждали жителі мікрорайону Гречани. Є навіть деякі квартири, в які він проникав двічі. Здійснював це шляхом віджиму пластикового вікна, яке перебувало переважно у режимі провітрювання.
Працівники Хмельницького міськвідділу міліції затримали зловмисника \”на гарячому\”.
Наразі відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 162 \”Порушення недоторканості житла\” та ч. 1 ст. 296 \”Хуліганство\”, та призначена судово-психіатрична експертиза для встановлення осудності підозрюваного.

Проникаючи в чужі квартири, злодій ... нищив побутову техніку

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього