Пропускний режим у Хмельницькій ОДА – паркан від простих людей чи вимога часу?
Жителі області бурхливо обговорюють впровадження пропускного режиму у Будинку Рад. Люди побоюються, що влада стане далекою від народу.Пропускний режим у Хмельницькій ОДА – паркан від простих людей чи вимога часу?
Жителі області бурхливо обговорюють впровадження пропускного режиму у Будинку Рад. Люди побоюються, що влада стане далекою від народу. Мовляв, відтепер зайти у владні кабінети їм буде неможливо. Доказ тому – два пропускні пункти: один – на першому поверсі адміністрації, інший – на господарському вході у внутрішній двір будівлі.
Однак, заступник голови Хмельницької ОДА Володимир Кальніченко не розуміє, у чому проблема, адже КПП в адміністрації діють вже давно. Змінилися лишень виконавці. Відтепер за безпеку відповідає не Державна служба охорони, а Національна гвардія. Посадовець пояснює, таке рішення прийняв Кабмін ще у листопаді минулого року. Воно стосується усіх адміністративних відомств країни. Однак на Хмельниччині нововведення запрацювало лише кілька днів тому. Причина затримки – договір із Держслужбою охорони. Коли ж він закінчився, Нацгвардія приступила до виконання своїх обов’язків. Що не маловажливо – безоплатно. Такий крок дозволив поповнити обласну казну.
«На обласний бюджет кинули і профтехосвіту, і пільгові перевезення, і медицину. Я не можу сказати, що ми щось зекономили, адже гроші відразу підуть на відповідні потреби», – каже Володимир Кальніченко. І запевняє: нові охоронці не стануть на заваді взаємодії влади та народу.
«Ніхто не відміняв прийому громадян, телефонних ліній, виїзних прийомів. Ми, навпаки, думаємо, як збільшити спілкування з людьми. Пропускний режим і нацгвардійці покликані лише слідкувати за безпекою, найперше, самих людей, які приходять на прийом. Ви пам’ятаєте, скільки разів нас заміновували?» – пояснює заступник голови ОДА.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього