11 листопада в Хмельницькому очікують на виступ «Кургана і Агрегату». Цей концерт так був розрекламований у соцмережах, що, мабуть, лише лінивий про нього не знає. І вже всі зрозуміли, що то, мабуть, буде одна із найкрутіших вечірок сезону. Бо ще минулого тижня усі квитки на Кургана були розкуплені. Проте, спостерігаючи таку популярність, організатори концерту повідомили – квитків ще трохи додрукували, так що у бажаючих ще є шанс потрапити на «сільську діскотєку у клюбі».

Втім, буквально вчора ввечері пролунала заява, що концерт не відбудеться у тому місці, де намічався раніше – клубі «АРТ-ПАБ». Натомість організатор концерту Андрій Зоін оголосив операцію «Хвіст дракона», суть якої зводиться до одного – концерт «хлопців зо села» вирішили перенести з «АРТ-ПАБу» до арт-кафе «Діканька». Причини Андрій Зоін зазначив на своїй сторінці у «Фейсбук» – «вас так багато, що в «АРТ-ПАБ» вже не влазите, а в арт-кафе ще спробуєте», «в кафе дешевша горілка і більша сцена», «кафе на 15 метрів ближче, чим «АРТ-ПАБ» (хоча так і не зрозуміло, від чого ближче – авт.).

kurgan2

Проект «Курган та Агрегат» – це мегакрутий реп-проект, створений «простими пацанами з села». Вони підкорюють молодь своєю відкритістю, крутими рифмами, підривають Інтернет своєю прямолінійністю та рвуть танцполи так, як більшості інших MC не завжди виходить. Майже усі їхні кліпи набирають сотні тисяч переглядів. До прикладу, кліп на пісню «Учителька», в якому знялася сексапільна Даша Астаф’єва, набрав на «Youtube» уже майже 1,5 мільйони переглядів.

«Цей концерт, безумовно, буде найнезвичайнішим. Тому, якщо хочете незабутніх вражень та відпочити на славу – приходьте 11 листопада о 21.00 в арт-кафе «Діканька», що на вулиці Свободи, навпроти ЦНТІ», – запрошують організатори.

 

Залиште коментар

Також по темі

Встановлено долю танку КВ-2, гармату від якого розкопали біля залізничного переїзду.ФОТО

Хмельницький залишиться без танку КВ-2. Адже на місці