Просто - Давидович
Про цього харків\’янина, який багато в чому допомагає хмельничанам в зоні АТО, написав на своїй сторінці в Facebook Олександр Розізнаний.Просто - Давидович
Про цього харків\’янина, який багато в чому допомагає хмельничанам в зоні АТО, написав на своїй сторінці в Facebook Олександр Розізнаний.
\”Хочу щиро подякувати усім тим, хто допомагає нашим побратимам, які захищають Батьківщину на Сході, усім небайдужим, хто підтримує просто щирими словами, морально, а хто і серйозним матеріально-технічним забезпеченням.
На фото внизу посередині – мешканець міста Харкова, до якого ми зверталися просто – Давидович. Познайомилися випадково, але одразу цей, сьогодні вже можна впевнено сказати – побратим, почав допомагати хмельничанам в зоні АТО. Спочатку купив тепловізор вартістю 136 тисяч гривень, тепер, використовуючи свої технічні потенціали, безкоштовно ремонтує та встановлює броню на автомобільну техніку у м.Харків. Це дуже зручно – не потрібно гнати нашу техніку за тисячу кілометрів назад до Хмельницького. У перерахунку на кошти виходять шалені суми, але це ніщо у порівнянні зі збереженими людськими життями.\”

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього