Проти фірмачів-шахраїв відкрито кримінальне провадження
Перший заступник начальника Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області підполковник Сергій Трач повідомив, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України і уже проводять усі необхідні перевірки липової фірми, яка в Хмельницькому займалася ріелторськими послугами та працевлаштуванням.Проти фірмачів-шахраїв відкрито кримінальне провадження
Перший заступник начальника Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області підполковник Сергій Трач повідомив, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України і уже проводять усі необхідні перевірки липової фірми, яка в Хмельницькому займалася ріелторськими послугами та працевлаштуванням.
З кожним клієнтом фірми укладався спеціальний договір, за що стягувалась немаленька плата. От тільки в документі було чітко прописано, за що клієнт сплачує гроші — «…за надання інформаційних послуг». Тобто, жодних письмових зобов’язань про забезпечення клієнтів роботою чи квартирою шахраї на себе не брали.
Тому не дивно, що клієнти фірми так і не отримали ні обіцяних послуг, ні грошей.
Наразі до Хмельницького МВ УМВС продовжують звертатися ошукані громадяни. Усі їхні заяви долучаються до кримінального провадження.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього