Проти фірмачів-шахраїв відкрито кримінальне провадження
Перший заступник начальника Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області підполковник Сергій Трач повідомив, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України і уже проводять усі необхідні перевірки липової фірми, яка в Хмельницькому займалася ріелторськими послугами та працевлаштуванням.Проти фірмачів-шахраїв відкрито кримінальне провадження
Перший заступник начальника Хмельницького МВ УМВС України в Хмельницькій області підполковник Сергій Трач повідомив, що правоохоронці відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України і уже проводять усі необхідні перевірки липової фірми, яка в Хмельницькому займалася ріелторськими послугами та працевлаштуванням.
З кожним клієнтом фірми укладався спеціальний договір, за що стягувалась немаленька плата. От тільки в документі було чітко прописано, за що клієнт сплачує гроші — «…за надання інформаційних послуг». Тобто, жодних письмових зобов’язань про забезпечення клієнтів роботою чи квартирою шахраї на себе не брали.
Тому не дивно, що клієнти фірми так і не отримали ні обіцяних послуг, ні грошей.
Наразі до Хмельницького МВ УМВС продовжують звертатися ошукані громадяни. Усі їхні заяви долучаються до кримінального провадження.

Залиште коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Також по темі

Літак, який вчора розбився під час зрошування поля, належить фірмі нардепа Лабазюка

Учора близько опівдня поблизу села Трительники Волочиського району