Головний спеціаліст управління, використовуючи своє службове становище, в інтересах третіх осіб вніс завідомо неправдиві відомості в акт перевірки дотримання працівниками одного із сільськогосподарських кооперативів вимог законодавства у сфері захисту рослин. Тим самим державний службовець надав кооперативу можливість одержувати, зберігати і застосовувати засоби захисту рослин з грубими порушеннями Закону України \”Про пестициди і агрохімікати\”, що створило значну небезпеку для навколишнього природного середовища.Головний спеціаліст управління, використовуючи своє службове становище, в інтересах третіх осіб вніс завідомо неправдиві відомості в акт перевірки дотримання працівниками одного із сільськогосподарських кооперативів вимог законодавства у сфері захисту рослин. Тим самим державний службовець надав кооперативу можливість одержувати, зберігати і застосовувати засоби захисту рослин з грубими порушеннями Закону України \”Про пестициди і агрохімікати\”, що створило значну небезпеку для навколишнього природного середовища.
Даний факт виявлено співробітниками управління Державної служби по боротьбі з економічною злочинністю УМВС України в Хмельницькій області.
Прокуратурою відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем» та ч. 1 ст. 366 «Службове підроблення» Кримінального кодексу України.

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього