У Хмельницьких ЗМІ з’явилася інформація, що невідомі дольовики, котрі вклали кошти у будівництво ТЦ “Квартал” по вул. Кам’янецькій, 17 звинувачують колишнього депутата міської ради Оксану Кольгофер у махінаціях щодо виконання інвестиційних договорів.

Лист обманутих інвесторів розповсюдили на кількох інформаційних сайтах. Дольовики вимагають від Кольгофер термінового виконання інвестиційних договорів від 2007 року, а саме – передачу приміщень за сплачені ними колосальні кошти.

“За наявними у нас даними, одним із забудовників торгового центру “Квартал” виступає Ваша дочка, яка проживає за межами України, а ТОВ “Укрбудінвест”, яке Ви очолювали та брали в людей гроші, навіть не згадується. Цей факт вказує на шахрайські дії Вашого товариства в Вашій особі відносно нас, оскільки договірних відносин з новими забудовниками у нас немає.Ваша діяльність як депутата Хмельницької міської ради при передачі землі Вашій дочці чітко свідчить про умисел залишити нас, дольовиків, без нічого, так як право на забудову землі яка була у Вас – втрачене, а нас, інвесторів, не повідомлено. Переконливо просимо письмово надати нам відповідь на наші заяви про час виконання умов договорів”, – ідеться у листі інвесторів будівництва “Кварталу”.

Утім, жодних прізвищ у листі не вказано. Дивує й інше – немає заяв обдурених інвесторів до правоохоронних органів, де були б наведені докази шахрайства Оксани Кольгофер чи очолюваного нею ТОВ.

“Торговий центр “Квартал” з самого початку будувався з порушеннями, були скасовані містобудівні умови. Там справді є чимало проблем із здачею об’єкту в експлуатацію. Проте усі проблеми мали б вирішуватися на рівні міської влади, будівельних контролюючих органів та суду, а не на рівні публікацій у ЗМІ”, – кажуть експерти.

 

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього