Протягом 2013 року аудитори Хмельниччини провели вдвічі менше перевірокПротягом 2013 року підрозділи податкового і митного аудиту провели 115 документальних планових перевірок підприємств. Це на 67 перевірок менше, ніж було проведено протягом 2012 року.Протягом 2013 року підрозділи податкового і митного аудиту провели 115 документальних планових перевірок підприємств. Це на 67 перевірок менше, ніж було проведено протягом 2012 року.

Попри те, що кількість проведених органами Міндоходів перевірок бізнесу з року в рік стає дедалі меншою, сума надходжень, отриманих бюджетом у результаті проведених контрольно-перевірочних заходів, зросла. Так, сума донарахованих протягом року узгоджених податкових зобов’язань становить майже 70 мільйонів гривень.

Також протягом року міндоходівці області провели 430 фактичних перевірок господарюючих суб’єктів, які у своїй діяльності використовують касові апарати, тоді як роком раніше було проведено 651 таку перевірку. При цьому загальна сума донарахувань склала понад 2,4 мільйона гривень проти 1,6 мільйона у 2012 році.

«Стратегія Міндоходів щодо розвитку податкового та митного сервісу для платників податків, покращення умов для ведення бізнесу та вкладання інвестицій передбачає мінімізацію втручання контролюючого органу у підприємницьку діяльність. Тож перевірці сьогодні підлягають виключно ті суб’єкти господарювання, щодо яких є ризики мінімізації чи ухилення від сплати податкових зобов’язань. Натомість сумлінні платники податків ми не турбуємо перевірками», – зауважує перший заступник начальника Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

Нагадаємо також, що для того, аби менше відволікати бізнес від основної діяльності, з початку року Міндоходів проводитиме перевірки спільно з органами фінансового контролю. А з 1 січня 2014 року у Міндоходів почав діяти сервіс «електронна перевірка», метою запровадження якого є заощадження часу і мінімізація персонального контакту між платником і державою, зниження ролі людського фактору. Скористатися цим сервісом наразі можуть платники єдиного податку. Задля цього достатньо лише повідомити територіальний орган Міндоходів про бажання пройти перевірку дистанційно за 10 днів до її проведення.

Міністерство доходів і зборів України

Залиште коментар

Також по темі

Перший “двохсотбальник” із ЗНО з Кам’янця-Подільського

Українським центром оцінювання якості освіти оголошено результати зовнішнього